Różne rodzaje gier bukmacherskich, które są rozgrywane online

Istnieje wiele gier w pokera dostępnych online, gdzie ludzie muszą grać w różne rundy bitwy. Jedną z takich gier jest maxbet. W większości gier, jest kilka rund zakładów i po ostatniej rundzie, zwycięzca jest ogłaszany. Zanim poznasz procedurę zakładów, daj nam znać coś o zasadach zakładów.

f:id:FredRogers:20200415194949p:plain

Zasady stawiania zakładów
Kiedy zakłady zostały rozpoczęte, to było nazywane vying, w którym gracz musi zmierzyć się z innymi graczami, którzy mają najlepsze karty. Teraz vie i vying nie są używane. Zastąpiono je terminami pot, pool i kitty. Krupier rozdaje karty, po czym rozpoczyna się obstawianie, w którym gracze podejmują różne działania w zależności od posiadanych kart.

Jeśli gracze chcą pozostać w grze, ich zakład powinien odpowiadać Najwyższemu zakładowi wniesionemu przez gracza. Takich graczy nazywa się aktywnymi graczami. Inni mogą spasować, jeśli nie chcą zostać. Runda licytacji kończy się, gdy ilość zakładów wszystkich graczy jest równa.

Jeśli zostanie tylko jeden aktywny gracz, jest on ogłaszany jako zwycięzca. Obstawianie odbywa się w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara. Zakłady zaczynają się od gracza siedzącego po lewej stronie krupiera i kończą się na krupierze. Istnieje wiele działań, które gracze mogą podjąć i te działania zostały omówione tutaj.

Sprawdzone przez
Jeśli zakłady nie zostały rozpoczęte i pierwszy gracz musi obstawić, są szanse, że nie chce obstawiać, ale chce pozostać w grze. W takim przypadku może ogłosić czek. Nie musi dodawać żetonów do puli. Jeśli nikt nie chce zaczynać zakładów, może powiedzieć pas. Jeśli wszyscy gracze ogłaszają check, muszą rzucić kartę na koniec rundy licytacji. Następnie rozdaje się nowe karty.

Bet
Zakład może zostać uruchomiony przez każdego gracza. Musi ogłosić zakład, a następnie dodać, że musi wcisnąć kilka żetonów do puli. Jeśli wszyscy gracze sprawdzili się w pierwszej rundzie, ale jeden gracz rozpoczyna Zakłady, jest to znane jako otwarcie zakładów.

Wywołanie
Gdy gracz składa zakład, a inny gracz dostaje szansę na obstawianie, jego zakład musi odpowiadać ilości zakładów dokonanych przez poprzednich graczy. Gracz musi ogłosić połączenie i dodać liczbę żetonów, aby kwota była równa poprzednim zakładnikom.

Raise
Jeśli gracz ma podnieść pulę, musi ogłosić podwyżkę, a następnie postawić zakład, który jest większy niż najwyższy zakład. Jeśli kwota ogłoszona i kwota umieszczona różnią się, werbalne ogłoszenie jest traktowane priorytetowo i żetony są odpowiednio korygowane.

Fold
Jeśli gracz nie jest w stanie dopasować zakładu wniesionego przez poprzedniego gracza, a także nie chce kontynuować gry, może ogłosić spasowanie i odrzucić swoją kartę. Tacy gracze nie mogą kontynuować zakładów w tej grze.

Podsumowując
Są to niektóre z praktyk zakładów, które ludzie muszą przyjąć podczas gry w pokera jak legalna kasyna Polska.